LIFING II.

Seminár LIFING stojí na univerzálnych princípoch a fungujúcich stratégiách najúspešnejších ľudí v dejinách

Bratislava

LIFING II.

23 -25 Október 2019
2 000€

Video

O seminári

Vieš ako vymeniť svoj negatívny postoj za pozitívnu hnaciu silu? Počul si už o zákone rezonancie? Poznáš svoje hodnoty?

Seminár Lifing II. stojí na univerzálnych princípoch a fungujúcich stratégiách najúspešnejších ľudí v dejinách. Je pokračovaním seminára Lifing I. a spolu tvoria najlepší koncept informácii, ktoré pomohli úspešným ľudom, tak v kariére, ako aj v osobnom živote.

Tento seminár vybuduje tvoje Sebavedomie & Osobnosť.

Absolvovaním semináru získaš tieto poznatky:

  • 1. Rozpoznanie hodnôt – Objavte svoje hodnoty, ktoré vás podvedome poháňajú alebo spomaľujú! Objavíte tu svojich 10 hlavných hodnôt, čím si môžete do budúcnosti harmonickejšie „zosúladiť“ svoj život. Okrem toho tak budete vedieť lepšie odhadnúť druhých ľudí a môcť s nimi vychádzať.
  • 2. Ako presadzovať / implementovať ciele – Rozpoznať svoje úlohy, vízie a ciele je super, tu sa však dozviete, ako ich aj krok za krokom presadíte a dosiahnete.
  • 3. Programovanie vízií – Peter Krištofovič prostredníctvom svojho vlastnoručne vyvinutého mentálneho procesu ukotvuje a prehlbuje vo vašom podvedomí vaše ciele, takže ich potom podvedome ľahšie dosiahnete.
  • 4. Viera a proces obrátenia vášho strachu – Jeden z najkrajších a najoslobodzujúcejších zážitkov, aké ste kedy mali. Vymeňte váš negatívny, obmedzujúci postoj za pozitívnu hnaciu silu!
  • 5. Zákon rezonancie – Ako si vy pozriete presne to, čo je s vami v súlade – tých správnych zákazníkov, zamestnancov, partnerov / spoločníkov. V dych berúcom experimente myšlienkového prenosu zažijete, že sa vaše myšlienky aj mimo vášho tela rozvinú do tvorivej, alebo ničivej podoby.
  • 6. Divák, porazený, víťaz – Naučíte sa poznať vlastnosti všetkých troch kategórii, a dokážete lepšie posúdiť / odhadnúť druhých ľudí, ako napr. vašich zákazníkov, zamestnancov, kolegov, partnerov / spoločníkov, dodávateľov a aj seba samého.

Na seminári Lifing II. si vyskúšaš, aké je to skočiť alebo prebehnúť cez nebezpečné črepiny, alebo ako zlomiť holými rukami hrubú drevenú dosku.

Máš sa na čo tešiť.
23.10. 10:00 – 18:00 Prvý deň
24.10. 10:00 – 18:00 Druhý deň
25.10. 10:00 – 18:00 Tretí deň

Spíkri

Peter Krištofovič

Po dvadsiatich rokoch úspešného budovania firiem v štyroch krajinách Európy, som hľadal novú výzvu v podnikaní. Hľadal som činnosť, ktorá bude spĺňať štyri kritériá, presne podľa japonskej myšlienky Ikigai. Ikigai pre mňa znamenalo nájdenie zmyslu v ďalšom kariérnom raste. Vďaka projektu našej podnikateľskej akadémie robím činnosť ktorá má baví, činnosť v ktorej som dobrý, činnosť ktorú svet potrebuje a činnosť ktorá verím, bude prinášať v budúcnosti zisk. Vždy som robil veci tak, aby som bol v nich jeden z najlepších a preto som si vybral pre spoluprácu nemeckú školiteľskú firmu Jurgen Hoeller Academy. Mojou víziou je preškoliť 100.000 ľudí v najbližších desiatich rokoch a odovzdať im idei a stratégie, ktoré im pomôžu v pracovnom aj súkromnom živote.

Každý človek má naviac, no život nie je fér. Nedal každému rovnakú štartovaciu pozíciu. A tak tí, čo sa chcú zlepšovať môžu využiť moje skúsenosti a posunúť sa rýchlejšie k svojim cieľom.

Český časopis Týden ho dvakrát zaradil do rebríčka 111 najbohatších Čechov a Slovákov

Registrácia

Referencie

Instagram

Zobraziť viac