Milionárske ústa – Joel Roberts

Vieš aké je pravidlo číslo 1, ktoré prezrádza ako efektívne začať každú prezentáciu, webovú stránku alebo ako vstúpiť do rozhovoru?

Bratislava

Milionárske ústa – Joel Roberts

11 -13 December 2019
2 000€

Video

O seminári

Vieš aké je pravidlo číslo 1, ktoré prezrádza ako efektívne začať každú prezentáciu, webovú stránku alebo ako vstúpiť do rozhovoru? Vieš aké štyri základné schopnosti musí ovládať každý dobrý komunikátor? Vieš aké je tajomstvo, ako presvedčiť ľudí, aby ťa nasledovali?

Možno ste už počuli o tom, že ak chceme byť úspešní, musíme rozmýšľať ako milionár. Podľa Joela nestačí len myslieť ako milionár. Je potrebné aj ovládať reč milionára!

Cieľom vytvorenia seminára MILLIONAIRE MOUTH bolo nájsť riešenie na jednu z najväčších výziev súčasnosti – ako dokázať, aby nás v tomto hlučnom, rušnom svete ostatní počúvali!

Absolvovaním semináru získaš tieto poznatky:

  • 1. Prečo by si NEMAL VYZNIEŤ ako firemná brožúra – Túto odpoveď Joel odhalí vďaka jednoduchým modelom, technikám a princípom, ktoré sa dokáže naučiť každý. Používa pri tom však jedinečný štýl učenia. Simuluje diskusnú reláciu vysielanú naživo, v rámci ktorej vedie rozhovor s účastníkmi na pódiu. Pomocou tejto spontánnej interakcie ti priamo pred vlastnými očami ukáže všetky kľúčové komunikačné zručnosti potrebné na získanie tzv. reči milionárov „Millionaire Mouth“.
  • 2. Prečo potrebuješ „nezameniteľnú značku“ a ako ju vyvinúť – Ako pôsobiť kompetentne – napriek tomu, že si sa len teraz stal samostatne zárobkovo činnou osobou. Ako vystupovať pred publikom prirodzene a sebavedomo. Prečo pri pokuse pôsobiť múdro dosiahneš presný opak! Čo má hlásať tvoj reklamný slogan.
  • 3. Akú reč používajú najlepší manažéri.
  • 4. Ako zanechať dojem počas rozhovoru pre médiá.
  • 5. Ako si exponenciálne zvýšiť príjem vďaka tzv. reči milionárov „Millionaire Mouth“!
11.12. 10:00 – 18:00 Prvý deň
12.12. 10:00 – 18:00 Druhý deň
13.12. 10:00 – 18:00 Tretí deň

Spíkri

Peter Krištofovič

Po dvadsiatich rokoch úspešného budovania firiem v štyroch krajinách Európy, som hľadal novú výzvu v podnikaní. Hľadal som činnosť, ktorá bude spĺňať štyri kritériá, presne podľa japonskej myšlienky Ikigai. Ikigai pre mňa znamenalo nájdenie zmyslu v ďalšom kariérnom raste. Vďaka projektu našej podnikateľskej akadémie robím činnosť ktorá má baví, činnosť v ktorej som dobrý, činnosť ktorú svet potrebuje a činnosť ktorá verím, bude prinášať v budúcnosti zisk. Vždy som robil veci tak, aby som bol v nich jeden z najlepších a preto som si vybral pre spoluprácu nemeckú školiteľskú firmu Jurgen Hoeller Academy. Mojou víziou je preškoliť 100.000 ľudí v najbližších desiatich rokoch a odovzdať im idei a stratégie, ktoré im pomôžu v pracovnom aj súkromnom živote.

Každý človek má naviac, no život nie je fér. Nedal každému rovnakú štartovaciu pozíciu. A tak tí, čo sa chcú zlepšovať môžu využiť moje skúsenosti a posunúť sa rýchlejšie k svojim cieľom.

Český časopis Týden ho dvakrát zaradil do rebríčka 111 najbohatších Čechov a Slovákov

Registrácia

Referencie

Instagram

Zobraziť viac