Balíček kníh “Podnikateľ”

35.99

V balíčku Podnikateľ nájdeš knihy, ktoré ti pomôžu identifikovať slabé miesta tvojho podnikania, a rozvynú najdôležitejšiu časť a tou sú príjmy. Ako generovať príjem a ako pristúpiť k najdôležitejšej složke tvorenia príjmu k predaju sa dozvieš práve v tomto balíčku. Dôležitou časťou tohto balíčka je kniha od profesora Milana Zeleného Cesty k úspechu, kde vysvetľuje prečo hodnoty Tomáša Bati predurčili jeho podnikanie pre globálny svetový úspech.

Podnikateľský mýtus
Uznávaný americký odborník na malé podnikanie Michael E. Gerber v knihe Podnikateľský mýtus opisuje kľúčové vývojové fázy podniku od jeho založenia až po obdobie dospelosti, odhaľuje nástrahy všetkých týchto etáp aj dôvody, prečo sa niektorým firmám nepodarí problémy v prvých rokoch existencie prekonať a skrachujú.

Prodávat je lidské
Tradičné spôsoby predaja sú nenávratne minulosťou, pre úspech prezentácie produktu či služby sú potrebné nové schopnosti a zručnosti.

Cesty k úspechu
Myslíte si, že Tomáš Baťa dosiahol svoje úspechov a veľkosti náhodou alebo sa riadil pravidlami a zásadami, vďaka ktorým sa stal najväčším podnikateľom českého pôvodu a zároveň sa zaradil medzi najväčších podnikateľov sveta?

Nie je na sklade

Kategórie:

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Balíček kníh “Podnikateľ””

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *