Dôležité otázky ohľadne seminárov SALES BOOT CAMP a Podnikateľský MINIMAX

[secondary_title]

    Kúpil som si seminár SALES BOOT CAMP a zaplatil 100%, aké mám možnosti?   V cene, ktorú ste zaplatili, získavate seminár SALES BOOT CAMP v online podobe, jeho digitálny online záznam, aby ste sa mohli kedykoľvek k informáciám zo SALES BOOT CAMPu vrátiť. Nakoľko sme museli zmeniť formu seminára na online, získavate od nás zároveň darček, prednostnú vstupenku na posledný a výnimočne vyskladaný seminár Jürgen Höller Academy PODNIKATEĽSKÝ MINIMAX, ktorý má limitovaný počet účastníkov. Ak ste SALES BOOT CAMP zakúpili v akcií 1 plus 1, Vaša sprievodná osoba rovnako dostáva darček, prednostnú vstupenku na limitovaný seminár Jürgen Höller Academy PODNIKATEĽSKÝ MINIMAX. Pre informácie o seminári PODNIKATEĽSKÝ MINIMAX kliknite sem. Ak nemáte záujem o vstupenku na PODNIKATEĽSKÝ MINIMAX, môžete požiadať o vrátenie rozdielu novej a pôvodnej ceny semináru SALES BOOT CAMP. Viac informácií získate na mailovej adrese: podpora@jurgenholler.sk. Ak sa semináru nemôžete zúčastniť, môžete požiadať o vrátenie plnej ceny semináru SALES BOOT CAMP, ktorú ste zaplatili.       Kúpil som si seminár SALES BOOT CAMP a zaplatil 30%, čo mám robiť?   Ak ste zaplatili zálohu 30% z ceny semináru SALES BOOT CAMP, teda sumu 299 EUR, dostanete od nás seminár SALES BOOT CAMP v online podobe po úhrade doplatku do novej ceny, ktorá bola stanovená na sumu 497 EUR (v tomto prípade bude Váš doplatok vo výške 198 EUR). Ak sa rozhodnete pre túto možnosť, napíšte nám na podpora@jurgenholler.sk a my vám zašleme novú zálohovú faktúru. V prípade, že doplatíte zvyšnú čiastku do sumy 997 EUR, automaticky dostanete darček, prednostnú vstupenku na limitovaný seminár Jürgen Höller Academy PODNIKATEĽSKÝ MINIMAX. To isté platí aj pre sprievodnú osobu v prípade, ak ste využili akciu 1 plus 1. Pre informácie o seminári PODNIKATEĽSKÝ MINIMAX kliknite sem. V prípade, že ste vstupenku kupovali v akcii priamo na seminári Jürgen Höller Academy alebo ste zakúpili väčší počet vstupeniek v akciovej cene, pre výpočet doplatku nás kontaktujte na mailovej adrese: podpora@jurgenholler.sk.       Kúpil som si seminár SALES BOOT CAMP, no doteraz som nič nezaplatil, ale chcem sa zúčastniť.   V prípade, že sa Vám nepodarilo zaplatiť ani 30% požadovanej čiastky, nemusíte zúfať, stále pre vás platia možnosti uvedené vyššie. Môžete si zakúpiť SALES BOOT CAMP s darčekom, prednostnou vstupenkou na posledný a výnimočne vyskladaný seminár Jürgen Höller Academy PODNIKATEĽSKÝ MINIMAX na tomto odkaze za cenu 997 EUR alebo si môžete zakúpiť online seminár SALES BOOT CAMP aj s digitálnym online záznamom za zníženú cenu 497 EUR. V prípade ďalších otázok, prosím, píšte na mailovú adresu: podpora@jurgenholler.sk      

Spíkri

Peter Krištofovič

Po dvadsiatich rokoch úspešného budovania firiem v štyroch krajinách Európy, som hľadal novú výzvu v podnikaní. Hľadal som činnosť, ktorá bude spĺňať štyri kritériá, presne podľa japonskej myšlienky Ikigai. Ikigai pre mňa znamenalo nájdenie zmyslu v ďalšom kariérnom raste. Vďaka projektu našej podnikateľskej akadémie robím činnosť ktorá má baví, činnosť v ktorej som dobrý, činnosť ktorú svet potrebuje a činnosť ktorá verím, bude prinášať v budúcnosti zisk. Vždy som robil veci tak, aby som bol v nich jeden z najlepších a preto som si vybral pre spoluprácu nemeckú školiteľskú firmu Jurgen Hoeller Academy. Mojou víziou je preškoliť 100.000 ľudí v najbližších desiatich rokoch a odovzdať im idei a stratégie, ktoré im pomôžu v pracovnom aj súkromnom živote.

Každý človek má naviac, no život nie je fér. Nedal každému rovnakú štartovaciu pozíciu. A tak tí, čo sa chcú zlepšovať môžu využiť moje skúsenosti a posunúť sa rýchlejšie k svojim cieľom.

Český časopis Týden ho dvakrát zaradil do rebríčka 111 najbohatších Čechov a Slovákov

Referencie

Instagram

Zobraziť viac