Modrá nie je dobrá. Modrá je výborná.

[addtoany] 1.3.2019 vstupuje oficiálne na Slovenský a Český trh Jürgen Höller Academy.

Stali sme sa súčasťou najrýchlejšie rastúcej školiteľskej firmy v Európe.Akadémia Juergena Hoellera je s malou prestávkou na trhu viac ako 30 rokov. Juergen Hoeller je veľmi silný líder, dva roky po sebe najlepší motivačný a biznis tréner v Nemecku. Prvýkrát ma inšpiroval v roku 1998, kedy som absolvoval jeho seminár Power Days. Druhýkrát mi odovzdával know-how, keď som spolupracoval s Vladimírom Weissom pri slovenskej futbalovej reprezentácii v roku 2010. A tretíkrát v roku 2017 došlo medzi nami k podpisu zmluvy o exkluzívnej spolupráci pre strednú a východnú Európu.

Po dvoch rokoch aktívnej prípravy a testovania trhu vstupuje oficiálne Akadémia Juergena Hoellera na slovenský a český trh. Podnikateľská akadémia Petra Krištofoviča bude mať naďalej ako jediná oprávnenie distribuovať úspešne overené vzdelávacie produkty na území Slovenska a Česka. Ľudia vedia iba to, čo sa naučili. Už Tomáš Baťa hovoril svojim ľuďom: ,,Pre nás je dobré len to najlepšie.” A tak som pred dvomi rokmi stál pred rozhodnutím, ako vybudovať výnimočne dobrú a kvalitnú vzdelávaciu firmu pre malých a stredných podnikateľov. Budem to robiť sám, alebo sa s niekým spojím? Principiálne neexistuje miliarda spôsobov, ako zlepšiť svoje fungovanie a fungovanie svojej firmy. Za všetkým sú ľudia, a teda čím lepší budú ľudia vo firme, tým bude lepšia firma. No a presne v zmysle ,,nedelegovateľnosti“ zodpovednosti je na vrchu každej firmy konkrétny majiteľ alebo majitelia. Čím lepší ľudia na vrchu hierarchie, tým lepší budú ľudia na všetkých stupňoch organizačnej štruktúry firmy. Každý majiteľ má takých ľudí, akých si zaslúži. A každý pracovník má takého šéfa, akého si tiež zaslúži. Jediná cesta k lepším výsledkom je cez prácu na sebe. Keď sa človek rozhodne na sebe pracovať, hľadá inšpiráciu a pomoc.

Naša akadémia má sen odovzdať úspešné stratégie ľuďom na Slovensku a v Čechách a potom v celej východnej Európe. Následne chceme spoločne s Jurgenom Hoellerom expandovať do Ázie. Mojím rozhodnutím spojiť sa s výnimočne šikovným teamom ľudí z Nemecka šetrím veľa času v prospech našich klientov. Naša licencia nám umožňuje prevziať ktorýkoľvek z viac ako 20 seminárov, ktoré JHA ponúka na nemecky hovoriacich trhoch. Naše semináre sú unikátne, nakoľko do každého vkladám svoje poznatky zo štúdia a taktiež z mojej podnikateľskej a životnej skúsenosti. Tým sa produkty stávajú ešte silnejšími a veľmi silno použiteľnými pre zlepšenie výsledkov našich klientov.

Som vďačný za dôveru, ktorú sme dostali od nášho nemeckého partnera, a denne makáme na vylepšovaní všetkého, čo ponúkame našim zákazníkom. Príďte s nami osláviť tento úžasný okamih na najbližší Power Days – najúspešnejší motivačno-vzdelávací seminár v Európe, ktorý absolvovalo doteraz viac ako 600 000 ľudí z 27 krajín. Poď to zažiť live!
Autor:
1 Duben 2019

Buď chceš nebo nechceš, ostatní jsou kecy. (Běžná cena 10€)

KOUPIT POUZE ZA POŠTOVNÉ 3.50€

Nejnovější blogy

Koľko máš na účte?

V súkromnom a tiež v pracovnom živote sú dôležitejšie iné faktory ako peniaze. Oveľa dôležitejšie ako počítanie peňazí na bankovom účte, je stav Tvojho emocionálneho účtu v rodine a v práci.

22 Listopad 2019

Len sa rozhodni!

Emil Zátopek bol výnimočný športovec, ktorý sa prezentoval vlastným a zvláštnym štýlom behu, no najmä obrovským nasadením na tréningu.

18 Listopad 2019

Každý môže byť úspešnejší

Rozhovor s Petrom Krištofovičom, pre ktorého sú vzdelávanie a sebarozvoj životnou filozofiou, ku ktorej vedie aj svoje okolie.

12 Listopad 2019

Toto dodržujú aj na Harvarde

Jednu z najprestížnejších univerzít sveta, ktorú doštudoval nakoniec aj zakladateľ Facebooku Mark Zuckerberg a kam nezobrali Warena Buffeta, nezaložil John Harvard.

8 Listopad 2019

Zákon dávania a brania

Poznáš aj ty ľudí, ktorí stále chcú iba brať? Väčšiu výplatu, viac všímavosti od partnera, lepšie známky svojich detí, viac zákazníkov a podobne?

7 Listopad 2019

Nájdi ropu a si za vodou

Pri poskytovaní normálnych vecí pomáha nenormálny prístup. Nájdenie ´ropy´ v dnešnej dobe je o nájdení iného prístupu k svojim spolupracovníkom a k zákazníkom.

1 Duben 2019

Všetko nové v dobrom roku :)

Nový rok je veľmi silný symbol pre náš mozog, pre našu myseľ. Uzatvárame minulosť a máme príležitosť začať od začiatku. Je to dobrá stratégia a funguje mi roky. Väčšina ľudí však nič zásadné nezmení ani v tomto roku.

1 Duben 2019

Zelená pre Zeleného ale aj Happy Birthday, Mr. President!

Verím, že to poznáš aj ty. Stretneš človeka a po rokoch si uvedomíš, že vďaka jeho myšlienkam si sa v živote posunul ďalej. Pán profesor Milan Zelený je najúspešnejší československý profesor manažmentu a vďaka jeho myšlienkam som sa stal lepším človekom.

1 Duben 2019

Nestačí sa rozhodnúť…

Cieľ je cesta, cesta je cieľ. Kto by si to len vedel predstaviť, že rozhodnutie Rosi Parksovej v roku 1955, ktorá odmietla prepustiť svoje miesto v autobuse belochovi, navždy zmení svet?

1 Duben 2019

Ako vnútri, tak aj vonku.

Po tom, ako jediným úderom trafil golfovú loptičku do jamky, čo sa volá “Hole-in-one”, opýtal sa reportér Garyho Playera, jedného z najlepších hráčov golfu v histórii, aké je to mať také šťastie. On odpovedal: ,,Áno, bolo to veľké šťastie, trafiť malú jamku jedným úderom na 260 metrov. Ale viete čo? Čím viac trénujem, o to

1 Duben 2019

Každý človek má ciele

No veľa ľudí má buď nesprávne ciele, alebo ich má nesprávne formulované. Rovnako aj človek, ktorý hovorí, že nemá cieľ, ho má: jeho cieľom je nemať cieľ…

1 Duben 2019

Modrá nie je dobrá. Modrá je výborná.

1.3.2019 vstupuje oficiálne na Slovenský a Český trh Jürgen Höller Academy. Stali sme sa súčasťou najrýchlejšie rastúcej školiteľskej firmy v Európe.Akadémia Juergena Hoellera je s malou prestávkou na trhu viac ako 30 rokov. Juergen Hoeller je veľmi silný líder, dva roky po sebe najlepší motivačný a biznis tréner v Nemecku. Prvýkrát ma inšpiroval v roku

1 Duben 2019

Zákon dávania a brania

Poznáš aj ty ľudí, ktorý stále chcú iba brať? Väčšiu výplatu, väčšiu všímavosť od partnera, lepšie známky svojich detí, viac zákazníkov a podobne?

1 Duben 2019

Oči zúžené zlosťou vidia čiernobielo.

My ľudia máme neuveriteľné schopnosti. Prenasledujeme bozón a neutrína, skúmame vesmír a objavujeme nové planéty, meníme genetické informácie v DNA..

1 Duben 2019

Dáš to, alebo vzdáš to?

Je to už viac ako dvadsať rokov, čo som si kúpil svoju prvú knihu o sebarozvoji. Po jej prečítaní sa mi navždy zmenilo vnímanie možností v živote a celý môj ďalší život tým bol pozitívne ovplyvnený.

28 Březen 2019

Myslel som, že zomriem

,,V našich životoch platí a je vedecky dokázané – to, čo si myslíš, tým si,“ píše v najnovšom blogu podnikateľ a motivačný kouč Peter Krištofovič.

22 Listopad 2018

Uverte v svoj potenciál

Každý človek má na viac. Objavte svoju jedinečnosť, uverte v svoj potenciál, podniknite niečo inak ako doteraz. Iba tak posuniete hranice v mysli a zlepšíte svoj život.

24 Říjen 2018

Reference

Instagram

Zobraziť viac