Modrá nie je dobrá. Modrá je výborná.

1.3.2019 vstupuje oficiálne na Slovenský a Český trh Jürgen Höller Academy. Stali sme sa súčasťou najrýchlejšie rastúcej školiteľskej firmy v Európe. Jürgen Höller Academy je s malou prestávkou na trhu viac ako 30 rokov. Jürgen Höller je veľmi silný líder, dva roky po sebe najlepší motivačný a biznis tréner v Nemecku. Prvýkrát ma inšpiroval v roku 1998, kedy som absolvoval jeho seminár Power Days. Druhý krát mi odovzdával know how, keď som spolupracoval s Vladimírom Weissom pri Slovenskej futbalovej reprezentácii v roku 2010. A tretíkrát v roku 2017 došlo medzi nami k podpisu zmluvy o exkluzívnej spolupráci pre strednú a východnú Európu. Po dvoch rokoch aktívnej prípravy a testovania trhu, vstupuje oficiálne Jürgen Höller Academy na Slovenský a Český trh. Podnikateľská akadémia Petra Krištofoviča bude mať naďalej ako jediná oprávnenie distribuovať úspešne overené vzdelávacie produkty na území Slovenska a Čiech.

Ľudia vedia iba to, čo sa naučili. Už Tomáš Baťa hovoril svojim ľuďom : ,,Pre nás je dobré len to najlepšie.” A tak som pred dvomi rokmi stál pred rozhodnutím, ako vybudovať výnimočne dobrú a kvalitnú vzdelávaciu firmu pre malých a stredných podnikateľov. Budem to robiť sám, alebo sa s niekým spojím ? Principiálne neexistuje miliarda spôsobov ako zlepšiť svoje fungovanie a fungovanie svojej firmy. Za všetkým sú ľudia a teda čím lepší budú ľudia vo firme, tým bude lepšia firma. No a presne v zmysle nedelegovateľnosti zodpovednosti, na vrchu každej firmy je konkrétny majiteľ alebo majitelia. Čím lepší ľudia na vrchu hierarchie, tým lepší budú ľudia na všetkých stupňoch organizačnej štruktúry firmy. Každý majiteľ má takých ľudí, akých si zaslúži. A každý pracovník má takého šéfa, akého si tiež zaslúži. Jediná cesta k lepším výsledkom je cez prácu na sebe. Keď sa človek rozhodne na sebe pracovať, hľadá inšpiráciu a pomoc. Naša akadémia má sen odovzdať úspešné stratégie ľuďom na Slovensku a v Čechách a potom v celej východnej Európe. Následne chceme spoločne s Jürgenom Höllerom expandovať do Ázie. Mojim rozhodnutím spojiť sa s výnimočne šikovným teamom ľudí z Nemecka šetrím veľa času v prospech našich klientov. Naša licencia nám umožňuje prevziať ktorýkoľvek z viac ako 20 seminárov, ktoré Jürgen Höller Academy ponúka na nemecky hovoriacich trhoch. Naše semináre sú však unikátne, nakoľko do každého vkladám svoje poznatky zo štúdia a taktiež z mojej podnikateľskej a životnej skúsenosti. Tým sa produkty stávajú ešte silnejšími a veľmi silno použiteľnými pre zlepšenie výsledkov našich klientov. Som vďačný za dôveru, ktorú sme dostali od nášho nemeckého partnera a denne makáme na vylepšovaní všetkého čo ponúkame našim zákazníkom.

Príďte s nami osláviť tento úžasný okamih na najbližší Power Days – najúspešnejší motivačno vzdelávací seminár v Európe, ktorý absolvovalo doteraz viac ako 600.000 ľudí z 27 krajín. Poď to zažiť live !
Autor: Peter Krištofovič
4 marec 2019

Buď chceš alebo nechceš, ostatné su kecy. (Bežná cena 10€)

KÚPIŤ LEN ZA POŠTOVNÉ 3.50€

Najnovšie blogy

Oči zúžené zlosťou vidia čiernobielo.

My ľudia máme neuveriteľné schopnosti. Prenasledujeme bozón a neutrína, skúmame vesmír a objavujeme nové planéty, meníme genetické informácie v DNA..

29 marec 2019

Dáš to, alebo vzdáš to?

Je to už viac ako dvadsať rokov, čo som si kúpil svoju prvú knihu o sebarozvoji. Po jej prečítaní sa mi navždy zmenilo vnímanie možností v živote a celý môj ďalší život tým bol pozitívne ovplyvnený.

25 marec 2019

Zákon dávania a brania

Poznáš aj ty ľudí, ktorý stále chcú iba brať? Väčšiu výplatu, väčšiu všímavosť od partnera, lepšie známky svojich detí, viac zákazníkov a podobne?

15 marec 2019

Modrá nie je dobrá. Modrá je výborná.

1.3.2019 vstupuje oficiálne na Slovenský a Český trh Jürgen Höller Academy. Stali sme sa súčasťou najrýchlejšie rastúcej školiteľskej firmy v Európe.

4 marec 2019

Každý človek má ciele

No veľa ľudí má nesprávne ciele.Alebo ich majú nesprávne formulované.Taktiež človek, ktorý hovorí že nemá cieľ, tak jeho cieľom je nemať cieľ…

22 február 2019

Ako vnútri, tak aj vonku.

Potom, ako jediným úderom trafil golfovú loptičku do jamky, čo sa volá “Hole-in-one”, opýtal sa reportér Garyho Playera, jedného z najlepších hráčov golfu v histórii, aké je to mať také šťastie. On odpovedal : ,,Áno, bolo to veľké šťastie, trafiť malú jamku jedným úderom na 260 metrov. Ale viete čo? Čím viac trénujem, o to

20 február 2019

Nestačí sa rozhodnúť…

Cieľ je cesta, cesta je cieľ. Kto by si to len vedel predstaviť, že rozhodnutie Rosi Parksovej v roku 1955, ktorá odmietla prepustiť svoje miesto v autobuse belochovi, navždy zmení svet?

5 február 2019

Zelená pre Zeleného ale aj Happy Birthday, Mr. President!

Verím, že to poznáš aj ty. Stretneš človeka a po rokoch si uvedomíš, že vďaka jeho myšlienkam si sa v živote posunul ďalej. Pán profesor Milan Zelený, je najúspešnejší česko-slovenský profesor manažmentu a vďaka jeho myšlienkam som sa stal lepším človekom.

22 január 2019

Všetko nové
v dobrom roku :)

Nový rok je veľmi silný symbol pre náš mozog, pre našu myseľ. Uzatvárame minulosť a máme príležitosť začať od začiatku. Je to dobrá stratégia a funguje mi roky. Väčšina ľudí však nič zásadné nezmení ani v tomto roku.

16 január 2019

Nájdi ropu a si za vodou

Pri poskytovaní normálnych vecí, pomáha nenormálny prístup. Nájdenie “ropy” v dnešnej dobe, je o nájdení iného prístupu k svojim spolupracovníkom a k zákazníkom.

29 november 2018

Myslel som, že zomriem

V našich životoch platí a je vedecky dokázané – to čo si myslíš, tým si, píše v najnovšom blogu podnikateľ a motivačný kouč Peter Krištofovič.

22 november 2018

Toto dodržujú aj na Harvarde

Jednu z najprestížnejších univerzít sveta, ktorú doštudoval nakoniec aj zakladateľ Facebooku Mark Zuckerberg a kam nezobrali Warena Buffeta nezaložil John Harvard.

31 október 2018

Uverte v svoj potenciál

U mnohých výstupov ako aj celého pôsobenia Tomáša Baťu výrazne vytŕča jedna z jeho osobnostných „ingrediencií“ úspechu.

24 október 2018

Stratégia nohy medzi dverami

V dnešnej dobe sa obchod zmenil a to čo získalo na cene, sú osobné dáta klienta.

19 október 2018

Príbeh 3 stolov

Za pár dní si pripomenieme výročie založenia štúdií Walta Disneyho.

1 október 2018

Byť normálny už nestačí

Každý výnimočne úspešný človek nie je normálny. A ani nemôže byť. Norma je priemer a ak človek dosahuje v čomkoľvek nadpriemerné výsledky, nemôže byť normálny.

25 september 2018

Když nemúžeš, přidej!

Viac ako dvadsať rokov sa zaoberám štúdiom a pozorovaním fenoménu – je dôležitejší talent, alebo za veľkým úspechom je tvrdá práca?

17 september 2018

Nezažiješ, nevieš vyhodnotiť

Som skeptik. Veci analyzujem. Potrebujem často dôkaz. No mám otvorenú myseľ a experimentujem. Hľadám, čo alebo kto mi vie pomôcť lepšie splniť moje sny a ciele.

10 september 2018

Našiel si už zmysel svojho života?

Načo vlastne žijeme ? Čo je cieľom ? Aký to má zmysel ? Niektorí ľudia sa ženú celý život za peniazmi , kariérou a úspechom no nakoniec skonštatujú, že im to neprinieslo to čo si mysleli.

3 september 2018

Tri základné body Baťovho úspechu

Z mnohých výstupov ako aj celého pôsobenia Tomáša Baťu výrazne vytŕča jedna z jeho osobnostných „ingrediencií“ úspechu.

23 august 2018

Referencie

Instagram

Zobraziť viac